KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6423026
*
nr 642 3026
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Naliwajko (f. 1938), 58x40
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 maj 2010
kl 17:55:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/5 19:12:51
1
300 kr
31/5 00:12:39
2
350 kr
31/5 09:59:35
1
700 kr
31/5 10:00:03
1
700 kr
31/5 16:36:59
3
550 kr
31/5 17:13:52
3
750 kr
31/5 17:47:30
4
800 kr
31/5 17:48:26
5
Vinnande bud
31/5 17:50:15
3
900 kr
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:56
*
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
nr 642 3026
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Naliwajko (f. 1938), 58x40
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 maj 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/5 19:12:51 | 1 | 300 kr |
31/5 00:12:39 | 2 | 350 kr |
31/5 09:59:35 | 1 | 700 kr |
31/5 10:00:03 | 1 | 700 kr |
31/5 16:36:59 | 3 | 550 kr |
31/5 17:13:52 | 3 | 750 kr |
31/5 17:47:30 | 4 | 800 kr |
31/5 17:48:26 | 5 | Vinnande bud |
31/5 17:50:15 | 3 | 900 kr |
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:56